Ситуацію з пандемії СOVID-19 обговорили у Пулинському та Новоград-Волинському районах

19 березня начальник Пулинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області Олександр Лігута взяв участь у позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС , де обговорювалось питання запобігання занесення і поширення на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

20 березня керівник Новоград-Волинського районного управління Олександр Коваль  долучився до засідання оперативного штабу з питань запобігання занесенню і поширенню COVID-19 серед населення Новоград-Волинської міської ОТГ. 

Зокрема, представники Держпродспоживслужби презентували учасникам засідань пам’ятки для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек, заправочних станцій , які містять рекомендації щодо профілактики розповсюдження респіраторної інфекції COVID-19 .

 У ході зазначених вище заходів, учасники засідань обговорили перші результативні показники роботи створених мобільних груп, які були залучені до перевірки діяльності суб’єктів господарювання в умовах карантинних обмежень.