Скайп-нарада з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Житомирській області

IMG_326409.03.2017 року в Головному управлінні відбулася  виробнича скайп-нарада з керівниками територіальних органів Держпродспоживслужби . Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області розпочав нараду  з розгляду питання щодо стану реорганізації (ліквідації) установ та закладів ветеринарної медицини. Було поставлено конкретні терміни для завершення процедури зняття з державного реєстру  установ  ветеринарної медицини та наголошено на співпраці зі спеціалістами сектору правового забезпечення ГУ ДПСС  .

         Аналіз виконання плану протиепізоотичних заходів в І кварталі 2017 року  окремо по кожному району висвітлив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії  Волківський І.А. Обговорювалось питання дієздатності та ефективності роботи створених спільних мобільних груп. Зокрема, наголосив на  необхідності проведення переобліку ВРХ в термін до 18.03.2017р.

         На обговорення було винесено питання забезпечення населення області питною водою гарантованої якості . Як зазначила начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду  та організації розслідування спалахів Загородня І.В., –  відсоток нестандартних проб  питної води централізованого та децентралізованого водопостачання в 2016 році значно зріс у порівнянні з 2015роком.Тому, наголосила на необхідності  проведення ретельних перевірок  об’єктів  водопостачання та вжиття заходів впливу у разі виявлення порушень. Крім того, довела до відома в.о.начальників  територіальних управлінь,  що Розпорядженням  голови ОДА № 81 від 03.03.2017р.  затверджено План заходів з реалізації у 2017 році Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей  на 2016-2020 роки.

         Наприкінці  начальник  Головного управління зауважив  в.о.начальників  управлінь відповідально віднестись до проведення перевірок закладів відпочинку та оздоровлення дітей  та нагадав, що в разі необхідності консультативної допомоги звертатись до спеціалістів управління держ.нагляду за дотриманням санітарного законодавства.IMG_3268