Скайп-нарада з питань організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року

IMG_3458 31 травня 2017 року  в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбудась  скайп-нарада спрямована на організацію та  належне проведення  оздоровчої кампанії для дітей та дорослих влітку 2017 року. До участі у нараді залучені  керівники територіальних управлінь ,  спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та керівники  установ ветеринарної медицини.

Як зазначила  у своій доповіді начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області   Кончаківська С.П., –  на сьогодні    готові до роботи   та отримали акт прийомки 6 закладів  оздоровлення , в інших закладах досі тривають заходи по підготовці. Тому, вона зауважила на необхідності  контролювати  вищезгадані  заклади  та видавати акти прийомки лише за умови усунення всіх недоліків, виявлених  в ході попередніх перевірок. Крім того, наголосила на належному та дієвому контролі за дотриманням вимог чинного законодавства у закладах  відпочинку, де буде організоване харчування дітей. Детальніше зупинилась на необхідності проведення гігієнічного навчання кух.працівників. Окрема увага  була приділена питанню організації питного режиму, а саме  відповідності питної води за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками  вимогам  ДСанПіНу  2.2.4.171-10  «Гігієнічні вимоги до види питної ,призначеної для споживання людиною» .IMG_3461

Крім того, обговорювалось питання  якості річкової води з пляжів, стан пляжів та рекреаційних зон  відпочинку. В завершення  виступу зауважила на  готовності фахівців  Головного управління  надавати консультативну допомогу колегам у разі необхідності та попросила терміново  інформувати  Головне управління у випадку виникнення  надзвичайних ситуацій у ході проведення оздоровчої кампанії.  В підсумок вищезазначеного начальник ГУ ДПСС  наголосив на максимальному вжитті дієвих  заходів у межах компетенції з метою забезпечення  оздоровлення та відпочинку дітей  і дорослих на  належному рівні.

Наприкінці скайп-наради  Шпита О.О. повідомив  керівникам установ ветеринарної медицини про затвердження  Положень про районну, міську державні лікарні ветеринарної медицини, Положення про обласну  державну лікарню вет.медицини, Положення про міську, районну , міжрайонну державні лабораторії (вищезгадані Положення оприлюднені на офіційному веб-сайті ГУ ДПСС в Житомирській області) . Наголосив на необхідності розробити  та затвердити  внутрішнім наказом Положення та печатки для кожної установи вет.медицини.