Спалах гострого гастроентероколіту, що виник серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й. Очерета

Серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23        ім. М.Й.Очерета зареєстровано 21.01.2017р. спалах гострого гастроентероколіту. Станом на 15-00 23.01.2017р. захворіло 23 учня, четверо з них знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Центральної дитячої міської лікарні та дитячої обласної лікарні з діагнозом «Гострий гастроентероколіт». 6 дітей відмовились від госпіталізації, інші виписані з стаціонару. Перебіг захворювання у хворих середнього ступеня важкості.

         З метою локалізації та ліквідації спалаху Держпродспоживслужба області та м.Житомира сумісно з міськрайонним відділом ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» проводить комплекс протиепідемічних заходів. Для лабораторних досліджень в гімназії відібрано зразки харчових продуктів, питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежені контактні.  Проведена заключна дезінфекція в закладі, за контактними встановлено медичне спостереження.

        Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області .