Спеціалістами Держпродспоживслужби упродовж тижня проведено 1259 моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках,  закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Так, упродовж минулого тижня (18 cічня – 24 січня)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 1259 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.Загалом на минулому тижні перевірено 399  об’єктів продовольчої торгівлі,  447 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 197 об’єктів громадського харчування, 27 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 178 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 10 об’єкті нагляду, що становить 10% від загальної кількості. Найбільше порушення фіксувалися у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було складено 46 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 86  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 35 інформаційних листів до органів місцевої влади та 5 листів до правоохоронних органів.