Спеціалісти Держпродспоживслужби долучаються до участі у масштабній інформаційній кампанії з протидії коронавірусу

За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх  стартує всеукраїнська інформаційна кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої держави.

До кампанії оперативно долучаються спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Планується проведення  просвітницько-роз’яснювальних заходів, бесід  у навчально-виховних та освітніх  закладах  області. Сьогодні Олександр Шпита під час наради у режимі Skype- зв’язку надав  відповідні доручення керівникам районних (міського) управлінь та начальникам структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.  Наразі  підготовлені відповідні інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я,  у вигляді листівок, брошур та пам’яток.

Зокрема, питання об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України шляхом підвищення обізнаності населення через масштабну інформаційну кампанію піднімалося і на підсумковій колегії Держпродспоживслужби 25 лютого 2020, яка відбулася під керівництвом заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС у Житомирській ОДА.