Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснюють моніторинг за діяльністю ринків в умовах карантину

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області з початком роботи агропродовольчих ринків Житомирщини щоденно долучаються до контролю дотримання  протиепідемічних заходів, діяльності ринків в умовах карантину, здійснення обігу харчових продуктів з дотриманням всіх необхідних вимог у сфері безпечності харчових продуктів. Загалом, адміністрацією  ринків на сьогодні забезпечено виконання низки вимог, викладених у постанові Головного державного санітарного лікаря України №14 від 27.04.2020р., що є обов’язковою передумовою для відновлення роботи агропродовольчих ринків області. Так,  на вході до ринків проводиться термоскринінг відвідувачів, забезпечена наявність антисептиків для покупців, дотримується  масочний режим як з боку продавців, так і покупців, встановлені захисні екрани між продавцями та покупцями, забезпечено проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години. Спеціалісти Держпродспоживслужби постійно інформують відвідувачів про обмеження та основні профілактичні заходи  , які необхідно  дотримуватися з метою мінімізації ризиків інфікування СOVID-19.

 Сьогодні начальник Новоград-Волинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області Олександр Коваль спільно з керівником ринку «Тандем»  провели рейдову перевірку ринку, який нещодавно розпочав роботу. Порушень дотримання протиепідемічного режиму не виявлено, суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на території ринку дотримуються  необхідних вимог.

Крім того,  Олександр Коваль разом с першим заступником міського голови Сергієм Колотовим під час зустрічі з керівництвом ринку «Урожай»  спільно визначали  можливості відновлення роботи ринку в умовах  карантину. З боку представника Держпродспоживслужби було надано ряд рекомендацій, що забезпечать безумовне виконання протиепідемічних вимог щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19 в місцях торгівлі продуктами харчування вищезазначеного продовольчого ринку. За результатами зустрічі  адміністрація ринку «Урожай» дійшла висновку, що ринок не готовий до початку роботи в умовах пандемії.