Спеціалісти Малинського районного управління віднині працюватимуть в оновленому адміністративному приміщенні

23 жовтня в Малинському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулось відкриття оновленого адміністративного приміщення.

Протягом тривалого часу приміщення, площею 85 м2, не використовувалось для потреб управління та потребувало значних капіталовкладень для його відновлення.

Зусиллями Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області вже в жовтні цього року приміщення реконструювали під сучасний офіс та створили всі необхідні умови для комфортної праці: забезпечили необхідними комунікаціями, інтернет-зв’язком, новими меблями та сучасною офісною технікою.

Оглянувши оновлене приміщення,  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита наголосив на тому, що одним із пріоритетів діяльності є вжиття заходів, аби всі районні структурні підрозділи та установи, що підпорядковані Головному управлінню, працювали в комфортних офісах. З цією метою заходи щодо забезпечення гідних умов праці для фахівців і належні умови для прийому громадян здійснюватимуться і надалі.