Спеціалісти перевірили за тиждень понад 500 об’єктів щодо дотримання перотиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в навчально-виховних закладах, закладах громадського харчування, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі  Житомирської області.

Так, упродовж минулого тижня (12 жовтня- 19 жовтня)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 534 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом перевірками охоплено 25 дошкільних та 27 закладів загальної середньої освіти.

Також на минулому тижні перевірено 205  об’єктів продовольчої торгівлі,  103 заклади торгівлі непродовольчою групою товарів, 21 об’єкт громадського харчування,  7 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 144 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Під час  моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 102-х об’єктах нагляду, в результаті чого складено 43 протоколи про адмін.правопорушення, надано 43  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 39 інформаційних листів до органів місцевої влади.

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.