Спеціалісти Ружинського районного управління віднині працюватимуть в оновленому адміністративному приміщенні

24 вересня в Ружинському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулось відкриття оновленого адміністративного приміщення за новою адресою: смт Ружин, вул. Бірюкова, 14.

Починаючи із 2016р. працівники районного управління працювали в орендованому приміщенні, тому було прийнято рішення відремонтувати колишню будівлю інспекції сільського господарства в смт Ружин.

Зусиллями Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області приміщення реконструювали під сучасний офіс та створили всі необхідні умови для комфортної праці: забезпечили необхідними комунікаціями, інтернет-зв’язком, новими меблями та сучасною офісною технікою.

Оглянувши оновлене приміщення,  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита наголосив на тому, що одним із пріоритетів діяльності є вжиття заходів, аби всі районні структурні підрозділи та установи, що підпорядковані Головному управлінню, працювали в комфортних офісах. З цією метою заходи щодо забезпечення гідних умов праці для фахівців і належні умови для прийому громадян здійснюватимуться і надалі.