Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки у період карантину видали 127 посвідчень допусків на право роботи з пестицидами та агрохімікатами

  На сьогодні, в умовах карантинних обмежень, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки ГУ ДПСС в Житомирській області  відповідно до звернень суб’єктів  господарювання, проводять  навчання працівників, робота яких пов’язана з  транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами і агрохімікатами в режимі он-лайн.

 Зокрема, згадана вище категорія працівників спочатку опрацьовує Методичні рекомендації при роботі з пестицидами та агрохімікатами,  згодом спеціалісти Держпродспоживслужби проводять тестування задля перевірки рівня знань. Крім того, працівнику  необхідно представити  довідку – висновок медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я.

За результатами проведених тестувань видаються посвідчення та допуски на право роботи з пестицидами та агрохімікатами.

Загалом за період карантину до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області із зазначеного питання звернулось   керівництво 7 агрофірм, проведено навчання та видано 127 посвідчень-допусків працівникам,  робота яких пов’язана з  транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами і агрохімікатами. 

Нагадуємо, що для отримання допусків (посвідчень) необхідно письмово звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за адресою:  м. Житомир, вул. Гагаріна, 55, тел. 0412-43-18-42.