Спеціалістів Держпродспоживслужби відзначено нагородами Уряду

Сьогодні   начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита з робочим візитом відвідав Житомирську регіональну державну лабораторію Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. У ході візиту керівник ГУ ДПСС в Житомирській області  привітав працівників лабораторії з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини, який відзначали нещодавно. Відбулась урочиста церемонія нагородження Почесною грамотою  кабінету Міністрів України провідного лікаря ветеринарної медицини вірусологічного відділу Житомирської регіональної державної лабораторії Луценко Оксани та  відзначено подякою Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області провідного лікаря ветеринарної медицини, вірусолога вірусологічного відділу Гарбузюк Ірину.

Зокрема, за вагомий внесок у забезпечення розвитку галузі ветеринарної медицини , багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм високої  нагороди Уряду, – Почесна грамота  кабінету Міністрів України, був удостоєний перший заступник начальника ГУ ДПСС в Житомирській області  Ігор Волківський.

Керівництво та  колектив  Головного управління вітає колег із заслужено отриманими  високими нагородами  та бажає невичерпної наснаги та натхнення для подальших успіхів та звершень, доброботу, родинного та особистого щастя!