Співпраця Держпродспоживслужби та Житомирського національного агроекологічного університету в галузі підготовки кадрів

DSC_0805Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжує діяльність з підготовки нових кадрів для своїх потреб.

Так, напередодні була проведена нарада в Житомирському національному агроекологічному університеті, у якій взяли участь члени громадської ради факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ: Волківський І.А. – заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, Лігута О.М. – начальник Пулинського районного управління ГУ Держпродспоживслужбив Житомирській області, Галайба А.Б. – директор регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, Орлюк В.С. – керівник центру ветеринарної медицини “Айболіт”, депутат Житомирської обласної ради.

В ході засідання було прийняте рішення про відкриття на факультеті ветеринарної медицини нової спеціальності для потреб Держпродспоживслужби з питань санітарії, гігієни та ветеринарно-санітарної експертизи.

На навчання за даною спеціальністю набиратимуть 50 абітурієнтів вже з наступного навчального року за державним замовленням та на умовах контракту.

На сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини матеріально-технічно оснащений для навчального процесу та випуску висококваліфікованих фахівців у сфері ветеринарної санітарії, гігієни та ветеринарно-санітарної експертизи.