Співпраця з факультетом ветеринарної медицини Поліського національного університету

Нещодавно в рамках співпраці, відповідно до укладеного раніше Меморандуму з Поліським Національним університетом, в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась зустріч з представниками науково-викладацького складу факультету ветеринарної медицини. З боку Держпродспоживслужби до участі у заході долучився перший заступник начальника Ігор Волківський, який є головою Громадської ради факультету ветеринарної медицини та в.о.начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Микола Міщенко.

На сьогодні Держпродспоживслужба та підпорядковані їй установи є потенційними працедавцями для здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», тому у ході зустрічі було обговорено низку питань, які стосувалися освітнього процесу  в частині внесення змін до змісту певних вибіркових та обов’язкових дисциплін з урахуванням пропозицій представників Держпродспоживслужби. Крім того, учасниками зустрічі було обговорене питання щодо компетентностей, які визначає Міжнародне епізоотичне бюро, та включення їх до навчальних програм для підготовки лікарів ветеринарної медицини. Детальну увагу було приділено питанню організації та проведення виробничих і переддипломних практик на базі підпорядкованих Держпродспоживслужбі установ в умовах запроваджених карантинних обмежень в зв’язку з пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами проведеної зустрічі представниками науково-викладацького складу факультету ветеринарної медицини було надано позитивну оцінку конструктивним пропозиціям з боку Держпродспоживслужби та досягнуто домовленостей щодо поглиблення подальшої співпраці, в якій зацікавлені обидві сторони.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області бере безпосередню участь у реалізації освітніх програм вищих навчальних закладів регіону, – на сьогодні окрім Поліського національного університету укладено відповідні Меморандуми та угоди про співпрацю з Житомирським медичним інститутом та Житомирським університетом «Житомирська політехніка». Наразі робота в зазначеному напрямку триває.