Стартувало опитування «Державна служба в Україні: Ваша точка зору»

У рамках виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №474-р, НАДС спільно із Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України вдруге проводять щорічне дослідження «Державна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити рівень організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні та слабкі місця, а також обрати цінності спільні для всіх державних службовців.

Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби, а також будуть використані при підготовці концепції культури державної служби.

Дослідження проводитиметься методом онлайн-опитування, яке триватиме з 25 вересня по 11 жовтня 2020 року. Опитування доступне на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області в розділі «Новини» або за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/XSTPWRX

Запрошуємо державних службовців взяти участь у зазначеному онлайн-опитуванні.