Триває обговорення питань нелегальної торгівлі нафтопродуктами

13 грудня в приміщеннні Житомирської облдержадміністрації відбулась чергова нарада  з питання ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами у Житомирській області,  яку провів голова ОДА Віталій Бунечко. До участі у нараді долучився представник Держпродспоживслужби – перший заступник начальника Головного управління – Ігор Волківський. Як і попереднього разу на нараді обговорювалися питання  щодо  виявлення порушень вимог законодавства у сфері обігу нафтопродуктів та вжиття заходів оперативного реагування на виявлені порушення.

 Обговорювались  питання створення мапи, де будуть нанесені незаконні точки торгівлі нафтопродуктами ,враховуючи  спільні напрацювання  ГУ ДПСС у Житомирській області, управління ДСНС, Національної поліції та Державної фіскальної служби у Житомирській області.

До наступного засідання всі учасники мають підготувати пропозиції щодо боротьби з нелегальними АЗС. Зокрема,  було запропоновано до участі у наступному засіданні запросити науковців  Житомирського національного агроекологічного університету, щоб розглянути та обговорити їх бачення порушеної проблематики .