Триває співпраця з Управлінням Держпраці в Житомирській області

DSCN340428 січня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась виробнича нарада у форматі робочої зустрічі з заступником начальника  Управління Держпраці в Житомирській області – Світланою Возною. В ході  зустрічі між начальниками структурних підрозділів  ГУ ДПСС в Житомирській області та представником Управління Держпраці обговорювались механізми ефективної співпраці та взаємодії між відомствами відповідно до укладеного напередодні  Меморандуму щодо виявлення фактів незадекларованої праці та вжиття відповідних заходів реагування.

За результатами проведеної наради було досягнуто домовленостей щодо забезпечення обміну інформацією про виявлення ознак порушень вимог законодавства про працю та зайнятість населення. Так, повідомлення від спеціалістів ГУ ДПСС про  виявлення можливих фактів незадекларованої праці є підставою для здійснення заходів державного контролю для спеціалістів Управління Держпраці в Житомирській області. Крім того, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області висловили готовність до здійснення спільних (комісійних) перевірок спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення у тому числі.

Заплановано провести міжвідомчу нараду з залученням спеціалістів, які безпосередньо здійснюють заходи державного нагляду (контролю) для узгодження та планування подальшої спільної роботи.