У Головному управлінні обговорили питання проведення ЗНО та літньої оздоровчої кампанії

Сьогодні у Головному управлінні  Держпродспоживслужби в Житомирській області у режимі онлайн відбулась чергова нарада з обговоренням питань щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання та кампанії з оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2020 року.

Відкрив нараду начальник Головного управління Олександр Шпита, який поінформував учасників, що відповідно до Доручення прем’єр-міністра України, спеціалісти Держпродспоживслужби будуть залучені до роботи у складі моніторингових груп та перевірятимуть створення безпечних умов та організацію всіх протиепідемічних заходів, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020року, при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань. Зазначений моніторинг здійснюватиметься у всіх пунктах тестування напередодні кожної сесії ЗНО, включаючи сесію пробного тестування, яка вже стартує 15 червня.

Крім того, обговорили питання організації та можливості проведення літньої кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей, яке напередодні виносилось на обговорення під час Всеукраїнської селекторної наради та засідання центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2020 році. Зокрема, до 22 червня діють карантинні обмеження, а надалі очікуються відповідні рішення Уряду та рекомендації МОЗ України, – можливість проведення оздоровчої кампанії залежатиме від епідемічної ситуації із захворюваності на СOVID-19  у кожному регіоні.