У Головному управлінні працівники вакцинувались від грипу

DSCN19012 листопада в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області була проведена кампанія з вакцинації від грипу.  До заходу  долучилися медичні працівники поліклініки №1 КУ ЦМЛ №1.        Щеплення проводилося чотирьохвалентною, інактивованою спліт-вакциною ВАКСІГРИП ТЕТРА/VAXIGRIPTETRA(виробник Санофі Пастер,Франція). В ході проведення першого етапу вакцинації було щеплено 39 осіб.

Так, працівники управління  власним прикладом  доводять важивість та необхідність проведення щеплень від грипу. Вакцинація –  це найкращий метод профілактики захворювання та попередження його важких ускладнень.

Згідно зі статистикою, щороку в Україні реєструється близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких складають захворювання на грип та ГРВІ. Нагадаємо, за минулий епідсезон в Україні було зафіксовано 7 летальних випадків від грипу.

Кожен мешканець області може придбати вакцину в аптечній мережі за власний кошт і зробити щеплення в будь-якому закладі охорони здоров’я на вибір.DSCN1867DSCN1872DSCN1873DSCN1892DSCN1895DSCN1907