У Головному управлінні привітали медичних працівників з професійним святом

За традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Напередодні цього свята керівництво та колектив Головного управління тепло привітали медичних працівників служби.

Особливо зворушливо лунали слова начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександра Шпити, котрий все своє життя присвятив збереженню здоров’я населення, і є Заслуженим працівником охорони здоров’я України, кандидатом медичних наук.

У своєму вітальному слові він зазначив, що сьогодні медичні працівники Держпродспоживслужби виконують надважливі завдання на шляху боротьби за здоров’я та безпеку життя населення. Саме на них покладено величезну відповідальність щодо недопущення поширення пандемії коронавірусної інфекції, збереження безпечних умов навчання та виховання дітей та багато інших важливих справ, які на перший погляд здаються непомітними. Однак стабільність та безпечність санепідситуації в області кардинально залежить саме від роботи медпрацівників Держпродспоживслужби.

Урочистим моментом стало вручення відзнак кращим спеціалістам управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Держпродспоживслужба України високо оцінила роботу як керівника Головного управління Олександра Шпити, так і начальника управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлани Кончаківської та багатьох інших працівників підрозділу. За високий професіоналізм, відданість справі, сумлінну працю усіх відзначено Подяками Держпродспоживслужби.

До вітального слова долучились перший заступник начальника Головного управління Ігор Волківський, голова первинної профспілкової організації Микола Міщенко, багато теплих слів колег з найкращими побажаннями пролунало цього дня на адресу медичних працівників служби.