У Головному управлінні проведено щеплення працівників від грипу

22 жовтня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області була проведена кампанія з вакцинації від грипу.  До заходу  долучилися медичні працівники КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Житомирської міської ради. Щеплення проводилося чотирьохвалентною, інактивованою спліт-вакциною ВАКСІГРИП ТЕТРА/VAXIGRIPTETRA (виробник Санофі Пастер, Франція). В ході проведення вакцинації було щеплено 34 особи.

Вакцинація –  це найкращий метод профілактики захворювання та попередження його важких ускладнень. Так, працівники управління  власним прикладом  доводять важливість та необхідність проведення щеплень від грипу.

Згідно зі статистикою, щороку в Україні реєструється близько 6 млн. захворювань на грип та ГРВІ, серед яких трапляються летальні випадки. Так, за минулий епідсезон в Україні було зафіксовано 64 померлих від грипу, в т.ч. 12 дітей; в Житомирській області – 1 дорослий.

Кожен мешканець області може придбати вакцину в аптечній мережі за власний кошт і зробити щеплення в будь-якому закладі охорони здоров’я на вибір.