У Коростені обговорили питання якісного харчування дітей

Керівництво Коростенської районної державної адміністрації, районної ради, освітяни, представники Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та профільні спеціалісти соціальної сфери провели спільну нараду з питань організації якісного харчування дітей на території Коростенського району.

Учасники заходу обговорили питання щодо усунення недоліків, виявлених в результаті перевірки, проведеної Міністерством соціальної політики України відповідно до Програми внутрішнього аудиту ефективності планування та виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за напрямом забезпечення видатків на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 2019 рік та завершений звітний період 2019 року.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками закладів освіти було напрацьовано механізми вирішення нагальних проблемних питань та визначено особливості організації харчування дітей у поточному році.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Коростенського району були надані відповідні доручення та рекомендації.