У Коростишеві провели семінар щодо впровадження системи НАССП в закладах освіти

Сьогодні на базі Коростишівського НВК «Школа-ліцей» ім.Л.Х.Дарбіняна було проведено семінар на тему «Впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР в закладах освіти». У семінарі взяв участь  начальник відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міськради – Ігор Джаман,  у якості слухацької аудиторії до участі у заході було  запрошено  керівників та завідувачів навчально-виховних та загальноосвітніх закладів району, працівників харчоблоків та медичних працівників зазначених вище закладів.. Зокрема, до проведення наради долучився начальник відділу державного контролю управління безпечності та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області – Олександр Семчук, який за допомогою презентаційних матеріалів довів присутнім основні вимоги щодо розробки та впровадження постійно діючих процедур,заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) у закладах освіти.

Крім того, спеціалістами Коростишівського районного управління Держпродспоживслужби було поінформовано учасників семінару про ряд вимог чинного у сфері санітарного законодавства та у сфері безпечності харчових продуктів . На обговорення виносилось питання організації повноцінного, збалансованого, безпечного та якісного харчування дітей у рамках впровадження регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини-якісне та безпечне харчування».

Окремо приділено увагу питанню контролю за постачальниками продуктів харчування та операторами ринку, які надають послуги з організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема, акцентовано увагу на недопущенню потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції.