У Лугинському районі в січні здійснили 129 моніторингових перевірок

У поточному році спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжують здійснювати державний нагляд (контроль) за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних заходів, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

           Так, упродовж січня спеціалістами Лугинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснено 129 перевірок   об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, закладів освіти, агропродовольчого ринку, перукарень та інших об’єктів, у тому числі планові, позапланові та комісійні з НП. Найбільший відсоток порушень зафіксовано на об’єктах торгівлі За виявлені порушення на відповідальних осіб накладено 9 штрафів за ст. 42 та ч.2 ст. 44-3 КУпАП, направлено 10 приписів щодо усунення виявлених порушень та 5 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) фахівці Держпродспоживслужби в ході моніторингових обстежень проводять роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та громадськості.

Робота в цьому напрямку триває.