У Пулинському районі у складі мобільних бригад перевірено дотримання карантинних вимог на 41 об’єкті нагляду.

В Житомирській області тривають позапланові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Так, у Пулинському районі, спеціалістами Держпродспоживслужби у складі мобільних бригад, куди увійшли представники органів місцевого самоврядування та представники правоохоронних органів, упродовж минулого тижня охоплено  прервірками понад 40 підконтрольних об’єктів, серед яких переважно заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, об’єкти громадського харчування.

За результатами проведених перевірок спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС в  Житомирській області  виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 12 об’єктах, за що було складено 6 протоколів про адмін.правопорушення за ст.42 КУпАП на відповідальних осіб.

Крім того, було проведено моніторингову перевірку агропродовольчого кооперативного ринку, під час якої було зафіксовано низку порушень щодо недотримання маскового режиму та соціальної дистанції.У зв’язку з виявленими порушеннями працівиками Національної поліції було складено 2 протоколи за ст.44-3 КУпАП. Наразі робота у зазначеному напрямку триває.