У Романові відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

 У Романівському районі відбулось позачергове засідання комісіі з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Романівській райдержадміністрації за участі начальника  Романівського районного управління  ГУ ДПСС в Житомирській області Володимира Стадника.

У ході засіданнь розглянули питання виконання запобіжних заходів в умовах встановленого режиму надзвичайної ситуації, що пов’язана зі спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Зокрема, йшлося  про посилення протиепідемічних заходів, спрямованих на мінімазіцію ризиків  інфікування та поширення серед населення району коронавірусної інфекції COVID-19. У ході засідання члени комісії обговорили  перелік наявних сил та засобів, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів, стан готовності лікувальних закладів  до прийому та надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

За результатами засідання комісії було вирішено :

-спільно зосередити зусилля на проведенні запобіжних заходів невідкладного реагування на спалах COVID-19 для захисту життя та здоров’я громадян і продовжити дотримання раніше визначених заходів.

 -організувати  проводення  дезінфекціі вулиць та місць масового перебування людей;.

– заборонити масові святкування релігійних свят, зокрема, Великодня та поминальних днів, провести роз’яснювальну роботу щодо цього із священнослужителями .

– контролювати неухильне дотримання суб’єктами господарювання встановлених карантинних та обмежувальних заходів;

– продовжити проводити інформаційно-роз’яснювальну роботи з населенням щодо правил запобігання зараженню інфекцією;