У Ружині проводять роз’яснювальну роботу у сфері безпечності харчових продуктів

 24 січня 2020 року в залі засідань Ружинської районної ради за ініціативи керівництва Ружинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області  проведено семінар у сфері безпечності харчових продуктів. До участі у заході були запрошені  директори та працівники харчоблоків навчально-виховних закладів району, суб’єкти  господарювання, які надають послуги з харчування в закладах освіти, представники молокопереробних підприємств та суб’єкти  господарювання, які здійснюють реалізацію молочної продукції на території району.  До уваги операторів ринку доведені вимоги чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема, щодо попередження потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції. Учасники семінару отримали роз’яснення стосовно дотримання вимог санітарного законодавства під час організації харчування в дитячих колективах, створення належних умов для харчування, проведення лабораторних досліджень   харчових продуктів, а також основні аспекти здійснення контролю за постачальниками та операторами ринку, які надають послуги з харчування в закладах освіти.

За допомогою мульмедійного відтворення слухачам було детально доведено інформацію  про основні вимоги щодо розробки та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) у  закладах освіти.

  Також, зосереджено  увагу учасників семінару на основних принципах реалізації, та адаптації  до місцевих умов Регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».