У Житомирській області розпочали роботу в умовах карантину 6 агропродовольчих ринків

Відповідно до нещодавно прийнятих Урядом рішень щодо послаблення карантинних обмежень, у Житомирській області вже розпочали роботу в умовах карантину 6 агропродовольчих ринків, з 42-х офіційно зареєстрованих на Житомирщині. Станом на сьогодні розпочали роботу 4 ринки у м. Житомир (ринок «Житній», ринок «Хмільники», ринок «Тетерів» та ринок «Привокзальний»),  1 кооперативний ринок у м.Коростишів та ринок «Тандем» у м.Новоград-Волинський. Зокрема, 5 травня, відновив функціонування м’ясний павільйон  ринку «Житній» ТОВ «Житомирський кооперативний ринок», адміністрація якого врахувала та забезпечила виконання всіх необхідних протиепідемічних вимог, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14.

 Щодня спеціалісти районних та Житомирського міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснюють на територіях агропродовольчих  ринків моніторингові перевірки  суб’єктів господарювання щодо дотримання ними протиепідемічних вимог та діяльності ринків в умовах карантину. В ході проведених позапланових перевірок упродовж 1-5 травня, спеціалістами Держпродспоживслужби   порушень протиепідемічного режиму на ринках  не виявлено, у випадку виявлення несуттєвих недоліків, спеціалістами надаються відповідні рекомендації щодо їх усунення.

Зокрема, з боку фахівців лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи посилено котроль за якістю та безпечністю продуктів харчування, що надходять на ринки області.

До того ж, спеціалісти Держпродспоживслужби  щоденно продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо основних заходів з профілактики гострого респіраторного захворювання COVID-19,  як  серед суб’єктів господарювання, так і серед відвідувачів агропродовольчих ринків Житомирської області.