У Житомирському районі провели роз’яснювальний семінар для працівників навчально-виховних закладів

В Житомирському районі за ініціативи керівника Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області  Бориса Гущина  спільно з начальником відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації Русланою Дмитрієвою  , 27 лютого 2020 року в приміщенні Житомирської райдержадміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Проблемні питання щодо впровадження системи НАССР на харчоблоках навчально-виховних закладів району та попередження потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції». Участь  у нараді взяли голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський, заступник голови районної ради Василь Стах, представники відділу освіти Житомирської РДА .

Захід орієнтований на керівників, медичних працівників та кухарів закладів ЗОШ та ДНЗ району, суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво та обіг молочної продукції.

Одне з основних питань, що виносилось до обговорення  та вивчення на нараді –  це впровадження системи НАССР на харчоблоках у загальноосвітніх та дошкільних закладах Житомирського району. Зазначену тематику у своїй доповіді висвітлив представник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – Олександр Семчук. Окрему увагу було приділено питанню вхідного контролю сировини та продукції, що надходять на харчоблоки, вимогам до постачальників харчових продуктів та дотримання санітарно-гігієнічних вимог працівниками харчоблоків.

Також було висвітлено питання щодо недопущення обігу фальсифікованої молочної продукції у навчально-виховних закладах Житомирського району .

Крім того, велику увагу було приділено питанням щодо запобігання занесенню і поширенню  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.