У Житомирському районі проводять зустрічі з представниками ОТГ, де обговорюють питання харчування дітей у закладах освіти

У Житомирському районі  за ініціативи керівника Житомирського районного управління  ГУ ДПСС в Житомирській області Бориса Гущина  відбулась зустріч з представниками Березівської громади, де обговорили низку питань щодо реформування стану харчування дітей у школах. Нещодавно аналогічні зустрічі було проведено з представниками Новогуйвинської та Станишівської громад. Як і в попередні рази учасниками зустрічі обговорені певні проблеми та виклики  системи харчування, які на сьогодні постали  в закладах освіти.

Зокрема представників Березівської громади ознайомили з оновленими вимогами до утримання, облаштування, загальноосвітніх  закладів та організації належних умов для безпечного освітнього простору, передбачених Санітарним регламентом для закладів середньої освіти, який набрав чинності 1 січня 2021 року. Детально доповіли про основні положення, принципи та програми передумов впровадження НАССР на харчоблоках закладів освіти. Крім того, спеціалістами районного управління Держпродспоживслужби поінформовано учасників зустрічі про основні вимоги до продуктів харчування (сировини), до постачальників продуктів харчування та осіб, які задіяні у процесі організації харчування дітей у школах.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей щодо налагодження належної  співпраці і взаємодії між районним управлінням Держпродспоживслужби та Березівською громадою   з метою створення безпечних умов перебування дітей в навчально-виховних закладах та організації безпечного та якісного харчування.