У Житомирському районі складено протокол через порушення карантинних обмежень

Сьогодні спеціалісти Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області на чолі з керівником здійснили чергову рейдову перевірку роботи закладів торгівлі та громадського харчування у районі щодо дотримання  заходів протиепідемічного режиму та карантинних обмежень. Цього разу представниками тимчасової моніторингової групи перевірено низку закладів громадського харчування та магазинів на території Новогуйвинської селищної та Сінгурівської сільських рад.
У ході перевірки виявлено ряд несуттєвих недоліків у роботі магазинів в с. Сінгури, спеціалістами були надані відповідні рекомендації та пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. У цілому заклади торгівлі тут працюють у відповідності до вимог чинного законодавства з дотриманням усіх санітарних норм.
Разом із тим, виявлено факт незаконної торгівлі через «вікно видачі» готовими стравами та кавою у придорожньому кафе, – власниці закладу винесено попередження.
А от у іншому кафе, вже біля смт Гуйва, під час рейду зафіксовано факт обслуговування клієнтів. Складено відповідний протокол, – власнику загрожує штраф у сумі від 17 до 34 тис грн.
Робота у цьому напрямку у складі створеної мобільної групи триває.