У Житомирському та Ружинському районі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у закладах торгівлі

Упродовж 7-8 квітня спеціалісти Житомирського та Ружинського районних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області у складі  мобільних груп здійснили чергові комісійні перевірки закладів роздрібної торгівлі. У Житомирському районі спеціалістами Держпродспоживслужби спільно  з представниками правоохоронних органів було перевірено продовольчі магазини  с.Кодня, – у  результаті перевірок за виявлені порушення було складено 2 протоколи, на суб’єктів господарювання буде накладено відповідні штрафні санкції.

У Ружинському районі на сьогодні рейдовими перевірками охоплено 127 суб’єктів господарювання, у 10 – виявлено порушення дотримання протиепідемічних вимог та обмежень в умовах запровадженого карантину.Спеціалістами Держпродспоживслужби надано 7 листів рекомендаційного характеру та складено 3 протоколи про адмінправопорушення за ст..42 КУпАП.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого SARS-CoV-2.