Участь в реалізації освітніх програм

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжує активну участь у реалізації освітніх програм регіону. Так,  сьогодні  відповідно до укладеної раніше угоди про співпрацю та ділове партнерство між  Житомирським медичним інститутом та Головним управлінням  в онлайн-режимі  відбулось засідання круглого столу   за участю  керівника Головного управління Олександра Шпити, начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлани Кончаківської та представників науково-викладацького складу кафедри «Громадське здоров’я».

На сьогодні Головне управління Держпродспоживслужби виступає у ролі стейкхолдера проекту розвитку сучасної системи медичної освіти у регіоні, оскільки існує зацікавленість у формуванні висококваліфікованого та компетентного майбутнього кадрового потенціалу Держпродспоживслужби у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 У ході засідання учасниками розглянуто та проаналізовано результати моніторингу якості освітньої програми «Громадське здоров’я» , до якої вже було внесено низку змін та оновлень з урахуванням певних пропозицій, які є пріоритетними для  Держпродспоживслужби.

Крім того обговорили низку питань з організації та  проведення навчально-виробничої практики та стажування студентів  закладу вищої освіти на базі ГУ ДПСС, а  також районних (міського ) управлінь.

Співпраця між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області та Житомирським медичним інститутом має практичну перспективу та буде поглиблюватись у подальшому, що принесе реальні позитивні результати для обох сторін у найближчому майбутньому.