Участь у брифінгу до Всесвітнього дня захисту прав споживачів

Сьогодні, в переддень  Всесвітнього дня захисту прав споживачів, на запрошення адміністрації Житомирського торговельно-економічного коледжу, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  у рамках проведення просвітницьких заходів долучилися до брифінгу «Захист прав споживачів – пріоритет держави».

У ході зустрічі зі студентами,  спеціалісти Держпродспоживслужби надали детальні роз’яснення окремих статей Закону України «Про захист прав споживачів»,  навели статистику щодо звернень громадян, які надходять на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області,  озвучили найбільш поширені проблемні питання, викладені в зверненнях.Крім того, начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства  Анастасія Моргалюк ознайомила учасників брифінгу з переліком товарів, які згідно вимог законодавства не підлягають обміну та поверненню, передумовами та порядком проведення гарантійного ремонту та   особливостями щодо надання споживачам послуг з перевезення, доставки товарів тощо. Зокрема, обговорили питання придбання товарів та продукції через інтернет-мережу.

Про особливості здійснення заходів державного нагляду та результати моніторингових досліджень у сфері безпечності харчових продуктів розповів в.о.начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського міського управління  ГУ ДПСС в Житомирській області – Олександр Горпинич. У ході своєї доповіді зауважив учасникам брифінгу, на що необхідно звертати увагу під час придбання  продуктів харчування та застеріг щодо покупок в місцях стихійної торгівлі, аби убезпечитись від небажаних наслідків.

На завершення, враховуючи певну актуальність питання, – спеціалісти Держпродспоживслужби надали роз’яснення  студентам та педагогічному колективу коледжу щодо гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом  COVID-19.