Участь у черговій онлайн-нараді

Про посилення контрольно-наглядових заходів у сфері ціноутворення йшлося під час чергової онлайн-наради з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби під головуванням Владислави Магалецької. Так, заступник начальника управління  контролю за регульованими цінами Оксана Варюхіна провела стислий аналіз проведених заходів державного нагляду спеціалістами Служби упродовж минулого року. Зокрема, як свідчить статистика, – Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області увійшло до переліку регіонів з позитивною динамікою : а саме, де було зафіксовано найбільше фактів перерахунку тарифів надавачами послуг та повернення зайво нарахованих коштів  споживачам зі значними сумами (1 мільйон 330 тисяч гривень).

Крім того, у ході наради було заслухано короткі звіти з основних показників діяльності керівників  ГУ ДПСС у Луганській, Чернівецькій та Черкаській областях.

На завершення Владислава Магалецька поінформувала учасників про особисту участь у запланованій зустрічі з першою леді, на якій обгорюватимуться питання стану харчування дітей в освітніх закладах та пов’язані з цим робочі візити у регіони.