Участь у черговій онлайн-нараді

Про реформування та покращення системи харчування дітей в закладах освіти, як пріоритетне завдання Держпродспоживслужби на 2021-ий рік, йшлося сьогодні під час чергової онлайн-наради з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби  під головуванням Владислави Магалецької. Зокрема, як зазначила Голова Держпродспоживслужби, питання  безпечного, якісного та здорового харчування дітей перебуває на постійному контролі першої леді Олени Зеленської, в зв’язку з чим найближчим часом буде здійснено низку візитів до регіонів з вибірковими перевірками навчально-освітніх закладів для більш детального вивчення цього питання.

Крім того, в ході наради  про ситуацію в регіонах  та основні показники діяльності доповіли очільники Держпродспоживслужби у Львівській, Кіровоградській та Рівненській областях.

На завершення учасникам  наради було наголошено на необхідності налагодження належного контролю  за дотриманням вимог формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та тарифів у сфері житлово-комунальних послуг.