Участь у черговій селекторній нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка

Питання діяльності агропродовольчих ринків в період  карантинних обмежень та моніторинг з боку Держпродспоживслужби  за дотриманням необхідних протиепідемічних заходів на сьогодні знаходиться на контролі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка. Зокрема, сьогодні про це йшлося у ході селекторної наради у форматі відео-конференції під  його головуванням.

Як і раніше, цього разу  особлива увага була приділена питанню організації та здійснення фахівцями Держпродспоживслужби щоденного моніторингу за діяльністю агропродовольчих ринків в умовах карантинних обмежень та позапланових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог під час провадження торгівельної діяльності на агропродовольчих ринках.

Відповідно до впровадженого Урядом першого етапу послаблення карантинних обмежень  з 11 травня відновили роботу заклади громадського харчування. перукарні та салони краси, стоматологічні кабінети, заклади торгівлі непродовольчими товарами тощо. Отож, учасники наради обговорили питання  здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічного режиму у зазначених закладах.