Участь у черговій селекторній нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства України

Сьогодні під час чергової селекторної наради під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка, яка відбулася у режимі відео-конференції, обговорили низку актуальних питань , пов’язаних з запровадженням від 22 травня другої хвилі послаблення карантинних обмежень.   Зокрема, учасників наради поінформовано про ряд змін,  які будуть внесені  до постанови КМУ № 211 від 11.03.2020р. з врахуванням переходу до моделі адаптивного карантину. Також    обговорили питання здійснення спеціалістами Держпродспоживслужби щоденного моніторингу діяльності агропродовольчих ринків в умовах карантину. Крім того, розглянули особливості здійснення заходів державного контролю у сфері ринкового нагляду,зокрема, в період карантинних обмежень.

 На завершення наради Сергій Глущенко наголосив на необхідності продовження активної роз’яснювальної роботи як серед населення так і серед суб’єктів господарювання на об’єктах нагляду щодо основних заходів з протидії поширенню COVID-19 .