Участь у другому форумі в галузі бджільництва

24 квітня начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяв участь у другому форум в галузі бджільництва за темою «Необхідність законодавчих змін у галузі бджільництва», який відбувся у форматі відео-Zoom-конференції. До участі в форумі були запрошені  структурні підрозділи облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, керівники територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, галузеві асоціації та пасічники.

Зі вступним словом виступили заступники Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Тарас Висоцький та Сергій Глущенко.

На форумі було розглянуто питання спрощення реєстрації пасік, обговорення проекту гігієнічних вимог до пасік та питання необхідності законодавчих змін у бджільництві України.

Представлено для обговорення проекти наказів Мінекономіки «Про деякі питання у сфері бджільництва» та «Про затвердження Гігієнічних вимог до потужностей (об’єктів) з виробництва продуктів бджільництва».

Також запропоновано надання можливості громадським організаціям вносити пропозиції із змінами до даних проектів через робочу групу.

Наступне обговорення проблемних питань в галузі бджільництва намічене на 29 травня.