Участь у позачергових засіданнях районних комісій з питань ТЕБ та НС

У Ємільчинському, Олевському та Житомирському районах представники районних управлінь Держпродспоживслужби долучились до позачергових засідань районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули та обговорили стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходів стосовно стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.
За результатами засідання, на виконання постанови КМУ № 211 від 11 березня 2020 року та розпорядження голови ОДА № 183 “Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти”, прийнято відповідні рішення призупинити навчальний процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти з 12 березня по 03 квітня 2020 року (до особливого розпорядження).

Крім того, на засіданнях районних комісій з питань ТЕБ та НС визначали конкретні заходи та завдання щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації в цілому. Зокрема, спеціалісти Держпродспоживслужби продовжуватимуть активну просвітницьку роботу серед населення щодо основних заходів з профілактики гострого респіраторного захворювання, спричиненого корона вірусом.