Участь у позачерговому селекторному засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  Олександр Шпита прийняв участь у позачерговому селекторному засіданні робочої наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась вчора в Житомирській ОДА.

Поряд з іншими питаннями у ході засідання розглядались питання запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, дотримання протиепідемічних заходів у період карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування та розважальних закладах та питання щодо їх роботи у нічний час доби.

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території кожного регіону з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для посилення протиепідемічних заходів. Відповідні рішення приймаються регіональними комісіями з питань ТЕБ та НС на підставі аналізу поточної епідситуації.

За результатами засідання, враховуючи нестабільну епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19, було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та про заборону роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний  час доби.