Участь у робочій нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького

Вчора, 11 лютого керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита долучився до участі у нараді з питань державної підтримки  розвитку агропромислового комплексу Житомирської  області, яка відбулась в рамках робочого візиту заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького у м.Бердичеві. До участі у робочій зустрічі також були запрошені  представники громад Бердичівського району та представники органів виконавчої влади та депутатського корпусу Житомирщини.

Під час зустрічі йшлося про основні напрямки програми державної підтримки  розвитку агропромислового комплексу у 2021 році та результати фінансової підтримки аграріїв упродовж минулого року. Зокрема, Тарас Висоцький поінформував присутніх про допомогу, яку надає Міністерство у пошуку ринків збуту сільськогосподарської продукції та повноваження, які плануються передати громадам щодо розпорядження землями, водними об’єктами та контролю за їх використанням.

Олександр Шпита у ході своєї доповіді зазначив, що Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснює свої повноваження, неухильно дотримуючись курсу державної політики, спрямованої на реалізацію основних завдань, що полягають, насамперед, у забезпеченні стабільної епізоотичної, санітарно-епідеміологічної, фітосанітарної ситуації в регіоні, а також забезпечення конституційних гарантій безпеки та якості споживання товарів і послуг. Передумовою виробництва безпечної сільськогосподарської продукції є стабільність епізоотичного стану області, – на сьогодні епізоотична ситуація в області характеризується як стабільна та керована. З метою запровадження заходів боротьби з епізоотіями, шкідливими та карантинними організмами в рамках взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування в кожному районі області впроваджено та поетапно виконуються регіональні та місцеві програми. Крім того, Держпродспоживслужбою області системно вживаються заходи щодо зростання експортного потенціалу області шляхом регулювання в рамках міжнародної торгівлі : супровід експортно-імпортних операцій та контроль продукції.

Тісна співпраця та синергія, налагодження належної комунікації, фінансова підтримка з боку держави  сприятимуть досягненню вагомих здобутків та розвитку агропромислового комплексу Житомирщини.