Участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Захід проводився 22 жовтня Міністерством соціальної політики України за участі заступника Міністра Олега Коваля.

 На засіданні обговорювались питання стану виконання завдань, визначених дорученням Прем’єр-Міністра України  В. Гройсмана та  Плану заходів щодо організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 24.04.2019 № 638.

Під час обговорення підсумків оздоровчої кампанії було зазначено, що цього року в області оздоровлено 56,3 тис. дітей, зокрема за державні кошти  оздоровленням та відпочинком охоплено 22 тис. 351 дитину.

Цьогоріч в області функціонувало 277 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, з них 12 позаміських дитячих оздоровчих закладів та 265 закладів з денним перебуванням дітей при загальноосвітніх закладах, та 504 мовних табори.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області забезпечено здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку під час оздоровчої кампанії 2019 року.

Завдяки злагодженій співпраці та відповідальному  виконанню завдань як спеціалістів Держпродспоживслужби області, так і керівників оздоровчих закладів,  нам вдалося забезпечити стабільну санітарно-епідеміологічну ситуацію в період оздоровчого сезону та не допустити епідемічних ускладнень в закладах оздоровлення та відпочинку для дітей.