Участь у засіданні круглого столу

100_1888 (1)15 березня 2018 року в приміщенні конференц-зали Житомирської облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу за ініціативи Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України  на тему  «Результати дослідження щодо поширення суб’єктами господарювання , які здійснюють господарську діяльність на території України з виробництва та /або реалізації оцтової продукції, на етикетці продукції інформації (позначень «Оцет» та «Оцтова кислота»).

У даному заході взяв участь представник ГУ ДПСС в Житомирській області – заступник начальника Ігор Волківський. У засіданні взяли участь представники  ДП «Житомирстандартметрологія», ТОВ «Тестметрстандарт»,представники підприємств харчової промисловості  з виробництва зазначеної продукції.

На обговорення винесені питання  дотримання суб’єктами господарювання ст.37,39 Закону України «Про основні принципи та вимоги  до безпечності та якості харчових  продуктів»  в частині  вимог до обігу об’єктів  санітарних заходів та вимог до маркування харчових продуктів»  

На завершення засідання  на розгляд присутніх був представлений план заходів АМКУ, спрямований на усунення порушень  маркування даної продукції.