Участь у засіданні робочої групи з питань формування тарифів

22.08.2019р. у  м.Коростень  завідувач сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області – Людмила  Козловська прийняла участь в черговому засіданні робочої групи по розгляду розрахунків нових тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами Комунального виробничо-господарського підприємства (далі – КВГП).

Людмила Козловська довела до відома членам робочої групи інформацію щодо необхідності доопрацювання КВГП розрахунків тарифів в частині плануванні річного плану надання послуг,  а саме по статтях «Витрати на оплату праці» і «Вартість паливо-мастильних матеріалів»,  що на сьогодні  є одним із  шляхів зниження собівартості послуг та приведення тарифів до економічно обґрунтованих.

За результатом роботи комісії КВГП було запропоновано врахувати пропозиції членів комісії при формуванні розрахунків тарифів та за умови дотримання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 12.09.2018р. №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», надати  доопрацьовані матеріали до органу місцевого самоврядування.