Участь в комісії щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток хмелярства, садівництва та ягідництва

   IMG_20171106_114807  Фахівець відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Горай Т.М, разом з спеціалістами  управління агропромислового розвитку Радомишльської райдержадміністрації, Держгеокадастру, головою асоціації фермерів Радомишльського району, спеціалістом  Малинського управління ГУДФС, начальниками управління  фінансів та відділу містобудування і архітектури  06 листопада  2017 р. брала участь в засіданні комісії, створеної при  РДА, для розгляду заяви ФГ «Грасс-Авеню»  та документів, поданих  для виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток ягідництва, згідно розпорядження голови Радомишльської районної адміністрації № 692 від 30.10.2017 року «Про  районну комісію для розгляду  заяв про компенсацію та документів, поданих суб’єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації  за рахунок   бюджетних коштів на розвиток хмелярства, садівництва та ягідництва».

 ФГ «Грасс-Авеню»  претендує на отримання  компенсації витрат за рахунок бюджетних коштів на розвиток ягідництва, відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства», затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 року № 585 зі змінами від 12.07.2017 року № 508.

IMG_20171106_120540Було здійснено виїзд в фермерське господарство в с.Забілоччя Радомишльського району. Ягідники лохини закладені на площі 37 га. Вирощують районовані сорти різних груп стиглості. Саджанці  закуповують в Польщі,  весь посадковий матеріал сертифікований. Господарство дотримується сортової  агротехніки, всі роботи проводяться згідно технологічних карт та проектів.

Перевіривши документи згідно переліку з Порядку, обговоривши всі питання, що виникли в ході засідання, комісія прийняла рішення, що  ФГ «Грасс-Авеню»  має право на отримання  компенсації витрат за рахунок бюджетних коштів на розвиток ягідництва.

Заступник голови комісії наголосив, що пакети документів та заяви на компенсацію  приймаються  від суб’єктів господарювання  щомісяця до 5 числа.   На реалізацію бюджетної програми 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними” загалом виділено 299,3 млн гривень.  На розгляд документи,  заяви від претендентів на компенсацію  та рішення районих комісій приймаються до 15 грудня звітного бюджетного року.