Участь в on-line-семінарі з роз’яснення алгоритмів взіаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади

Сьогодні заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігор Волківський взяв участь в онлайн-семінарі, що відбувся за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства  України та підтримки департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації, де обговорили питання налагодження механізмів взаємодії між пасічниками, аграріями та органами місцевої влади.

          До участі в семінарі також були запрошені керівники районних та міського управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області, очільники райдержадміністрацій, представники спілок пасічників, пасічники-аматори, науковці Поліського національного  університету.

У ході семінару розглянули  проблематику виникнення випадків масового отруєння бджіл, обговорили найпоширеніші причини, масштаби наслідків та можливі шляхи попередження та уникнення цього явища в майбутньому.

Учасники семінару розглянули та опрацювали покроковий алгоритм дій, спрямованих на попередження та недопущення масового отруєння бджіл внаслідок обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту. Зокрема, йшлося про посилення комунікаційного зв’язку, взаємоповаги та взаєморозуміння між бджолярами та представниками агроформувань, що в майбутньому сприятиме розвитку  обох галузей .

На завершення заходу було досягнуто домовленостей щодо формування та подання до Міністерства розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства  України спільно напрацьованих і узагальнених  пропозицій стосовно налагодження взаємодії між пасічниками, аграріями та представниками органів місцевої влади.