Упродовж минулого тижня Держпродспоживслужбою перевірено 495 об’єктів нагляду, на кожному 5-му порушення протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в навчально-виховних закладах, закладах громадського харчування, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі  Житомирської області.

Так, упродовж минулого тижня (26 жовтня – 1 листопада)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 495 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом перевірками охоплено 29 дошкільних закладів,184  об’єкти продовольчої торгівлі,  90 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 19 об’єктів громадського харчування,  13 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 157 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Під час  моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 107 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 46 протоколів про адмін.правопорушення, надано 73  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 33 інформаційних листи до органів місцевої влади та 4 до правоохоронних органів.

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.