Упродовж минулого тижня спеціалістами проведено понад 400 перевірок дотримання протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в навчально-виховних закладах, закладах громадського харчування, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі  Житомирської області.

Так, упродовж минулого тижня (28 вересня- 5 жовтня)  спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 403 моніторингових перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом перевірками охоплено 21 дошкільний та 9 закладів загальної середньої освіти, 7  закладів вищої освіти та 2 гуртожитки.

Також на минулому тижні перевірено 131  об’єкт продовольчої торгівлі,  57 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 9 об’єктів громадського харчування,  3 перукарні (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 141 об’єкт, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Під час  моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 80 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 29 протоколів про адмін.правопорушення, надано 51  припис з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 29 інформаційних листів до органів місцевої влади.

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.