Упродовж останніх вихідних проведено вдвічі більше рейдових перевірок

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області суттєво посилено державний нагляд за дотриманням карантинних обмежень та організацією протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду: упродовж останніх вихідних проведено вдвічі більше рейдових перевірок.

⚠️Так, 21-22 листопада здійснено 1278 позапланових перевірок щодо дотримання обмежень загальнонаціонального карантину вихідного дня та стану організації вимог протиепідемічного режиму на об’єктах нагляду , які продовжують здійснювати господарську діяльність в умовах карантину.

❗️Зокрема, мобільними групами було проведено 151 перевірку у нічний час на предмет дотримання суб’єктами господарювання заборони приймання відвідувачів у закладах громадського харчування та інших розважальних закладах тощо. В ході рейдових перевірок зазначених закладів було виявлено порушення у Житомирському районі, в зв’язку з чим представниками правоохоронних органів було складено протокол про адмін. правопорушення за ст.44-³ КУпАП.

✅Загалом перевірками охоплено 334 заклади громадського харчування, 391 об’єкт продовольчої торгівлі та 505 непродовольчої торгівлі. В ході 117 обстежень спеціалістами Держпродспоживслужби було виявлено низку порушень карантинних обмежень та протиепідемічних вимог, в результаті чого було складено 51 протокол про адмін.правопорушення, підготовлено та направлено 67 приписів з пропозиціями про усунення виявлених порушень. За результатами 23-х перевірок було надіслано інформаційні листи до органів місцевого самоврядування, про результати перевірок 2 агропродовольчих ринків області проінформовано правоохоронні органи.Наразі перевірки щодо виконання постанови КМУ № 1100 від 11 листопада 2020 року в Житомирській області тривають.